VšetkoNaAuto.sk  čo nemáme to zoženieme  kvalita a cena vás rozhodne potešia 

Filtre

Dodávame olejové, vzduchové, palivové a kabínové filtre na všetky bežné typy áut. Náš sortiment je tvorený hlavne nasledujúcimi výrobcami:

bosch logo Robert Bosch (1861-1942) založil spoločnosť s pôvodným názvom "Workshop for Precision Mechanics and Electrical Engineering" ešte v roku 1886. V súčasnosti automobilová technika predstavuje najväčšiu podnikateľskú oblasť spoločnosti Robert Bosch GmbH s celosvetovým obratom 26,5 Mrd.euro v roku 2008. Celosvetovo patrí Bosch k najväčším výrobcom a dodávateľom automobilovej techniky aj do prvovýbavy vozidiel.

Na vyhľadanie filtra vhodného pre vaše auto môžete použiť aj vyhľadávacie katalógy priamo od výrobcov, ktoré sa vám otvoria po kliknutí na ich názvy:

BOSCH

ALCO

MAHLE

HERTH+BUSS

Naša ponuka je neustále doplňovaná, preto nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára v prípade, že v našej ponuke nenájdete filter, ktorý hľadáte.

Po vyplnení objednávky prosím uveďte do poznámky značku a typ vášho auta, typ motora a rok výroby. My takisto skontrolujeme, či je filter vhodný na vaše auto a spolu tak predídeme prípadným nedorozumeniam v budúcnosti.


ZTI3MzEzZ