VšetkoNaAuto.sk  čo nemáme to zoženieme  kvalita a cena vás rozhodne potešia 

Zapaľovanie

ngk logoNGK je popredný svetový výrobca zapaľovacích sviečok so závodmi a obchodnými zastúpeniami vo všetkých častiach sveta. Výrobu začalo už v roku 1936 na základe skúseností z keramického priemyslu v Japonsku. Za jej úspechom je aj fakt, že 7% svojho obratu vkladá do výskumu a vývoja.

NGK v súčasnosti dodáva sviečky, lambda sondy, žhaviče a ďalšie súčiastky do prvovýroby prestížnym automobilkám, ako napríklad Aston Martin, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Jaguar, Lancia, Opel, Peugeot, Renault, Rover, Volkswagen a Volvo.

Od zavedenia špeciálnej rady zapaľovacích sviečok V-Line v roku 1991, popularita tohto sortimentu je stále na vzostupe. Presviedča prostredníctvom svojej špičkovej kvality.

v-line logoKompletný sortiment NGK V-LINE tvorí celkovo 39 zapaľovacích sviečok. Hoci sa toto číslo zdá malé, tvorí to rozsah pre viac ako 4000 typov motorov. Počas posledných 20 rokov bolo viac ako 200 miliónov zapaľovacích sviečok z V-Line sortimentu predaných po celej Európe. Číslo hovorí samo za seba. Rovnako ako skutočnosť, že aj po tak dlhej dobe, objem predaja V-Line stále strmo stúpa.

 

Čo na poli zapaľovacích sviečok znamená pojem V-Line, tým je v oblasti žhaviacich sviečok rada NGK D-POWER. Spoločnosť NGK ju uviedla na trh v roku 2005. Táto rada v sebe nesie skúsenosti a najnovšie technické poznatky, ktorými spoločnosť NGK disponuje. Výsledkom je skupina výrobkov, ktorá nastavuje vysoký štandard v tejto oblasti. Program D-Power pokrýva požiadavky trhu s približne 95 percentami. Výhodou žhaviacich sviečok D-Power je systém „AQGS“ (Advanced Quick Glow System), vďaka ktorému žhaviče dosiahnu pracovnú teplotu 1 000?C behom menej ako 2 sekúnd. Aj napriek tomu, že sú vystavené vysokému tlaku a teplote, vibráciám a účinkom rôznych chemikálií, vyznačujú sa žhaviace sviečky dlhou životnosťou. Vďaka optimálnemu spaľovaniu paliva sú NGK žhaviace sviečky taktiež šetrnejšie k prírode, produkciu splodín redukujú približne na polovicu.

 

Pre vyhľadanie vhodných sviečok pre váš automobil môžete použiť KATALÓG NGK.

 

Spoločnosť Bosch netreba nijako zvlášť predstavovať. Jej produkty v oblasti zapaľovacích systémov vždy predurčovali ďalší vývoj a používajú sa v prvovýrobe vo veľkých prestížnych automobilkách ale i v motoristickom športe. V našom sortimente nájdete zapaľovacie sviečky z rady BOSCH SUPER PLUS. Tieto sviečky sú v ucelenom programe 24 typov, ktoré pokrývajú 95% automobilov a ako jediné na svete používajú medenné jadro s povrchovou úpravou na báze zliatiny ytria s výbornou ochranou proti korózii, vynikajúcou spoľahlivosťou pri zapaľovaní a vysokou životnosťou.

 

Pre vyhľadanie vhodných sviečok pre váš automobil môžete použiť KATALÓG BOSCH.


ZGU0YzZjZ