VšetkoNaAuto.sk  čo nemáme to zoženieme  kvalita a cena vás rozhodne potešia 

Stierače

Pre uľahčenie výberu vhodných stieračov pre vaše vozidlo sme pripravili prehľadnú tabuľku, kde nájdete pre všetky najbežnejšie vozidlá dĺžky stieračov pre vodiča, spolujazdca a na zadné okno.

pdf iconROZMERY STIERAČOV

V našom sortimente stieračov sa zameriavame na klasické a moderné ploché stierače renomovaných výrobcov:

Valeo X.TRM

Valeo logoVďaka investíciám do vývoja a výroby sa VALEO stalo jednotkou na trhu stieračov. Svoje stierače dodáva taktiež mnoho automobilkám do prvovýroby. S výrobcami automobilov úzko spolupracujú špecialisti VALEO a vyvíjajú tak stierače aerodynamické, nehlučné a dizajnovo premyslené.

 

Repstar Flatblade

Alca logo

Repstar je značka patriaca jednému z našich dodávateľov pôvodom z Nemecka. Výrobky spĺňajú najvyššie požiadavky na kvalitu a zároveň sú dostupné za prijateľnú cenu.

 

 

Bosch Aerotwin

Bosch logoRobert Bosch (1861-1942) založil spoločnosť s pôvodným názvom "Workshop for Precision Mechanics and Electrical Engineering" ešte v roku 1886. V súčasnosti automobilová technika predstavuje najväčšiu podnikateľskú oblasť spoločnosti Robert Bosch GmbH s celosvetovým obratom 26,5 Mrd.euro v roku 2008. Celosvetovo patrí Bosch k najväčším výrobcom a dodávateľom automobilovej techniky aj do prvovýbavy vozidiel.

Stierače Bosch dodávané do prvovýbavy zaisťujú bezpečný výhľad, dlhú životnosť, jednoduchú a rýchlu montáž (systém Quick-Clip). Stierač Bosch Aerotwin získal cenu za inováciu na veľtrhu Automechanika vo Frankfurte. Stierače Bosch zvíťazili aj v mnohých testoch, napríklad v teste stieračov prestížnej organizácie ADAC - viac info. Do nášho sortimentu sme zaradili všetky sady stieračov Bosch Aerotwin, na požiadanie vieme dodať aj iné série, napríklad Twin alebo Eco.


NTlkMjVmNT