VšetkoNaAuto.sk  čo nemáme to zoženieme  kvalita a cena vás rozhodne potešia 

Žiarovky

Neviete si rady, aké žiarovky potrebujete na váš automobil? Použite nasledovných poradcov od firiem Osram alebo Philips, kde vyberiete si vyberiete vás automobil a stránky vám poradia, kde potrebujete aké žiarovky.

osram logoPoradca Osram

philips logoPoradca Philips

 

elta logoDodávame veľmi kvalitné žiarovky s nadpriemernou životnosťou a vynikajúcou svietivosťou od britského výrobcu Elta Lightning pôsobiaceho na trhu viac ako 15 rokov. V záujme zachovania vysokej úrovne zákazníckych služieb je v každom okamihu v jej skladoch viac ako 5 miliónov kusov žiaroviek. Od roku 2004 získala od spoločnosti TRW licenciu na výrobu produktov pod značkou Lucas. Všetky produkty spĺňajú homologizáciu na prevádzku na verejných komunikáciách v EÚ.

 

osram logoObchodná značka OSRAM bola zaregistrovaná v roku 1906 a je stále jednou z najstarších obchodných značiek, ktorú uznáva celý svet. 1. júla 1919 spoločnosti AEG, Siemens & Halske AG a Deutsche Gasglühlicht AG (Auer Gesellschaft) spojili svoje aktivity v oblasti výroby žiaroviek. Dnes je Siemens AG jediným akcionárom firmy Osram GmbH.

OSRAM je jeden z dvoch najvýznamnejších výrobcov svetelnej techniky na svete. Svetlo od firmy OSRAM žiari asi v 150 krajinách. Obrat mimo územia Nemecka na úrovni 88 % z celkového obratu firmy a obchodná prítomnosť na každom kontinente z neho robia skutočného globálneho hráča.

Autožiarovky od firmy OSRAM sú známe vysokou precíznosťou, spoľahlivosťou a dojemnou odolnosťou. Všetky žiarovky zodpovedajú vysokým kvalitatívnym požiadavkám výrobcov vozidiel a tým prekonajú európsky štandard. V našom sortimente produktov nájdete inovatívne autožiarovky do áut známe pod značkami SILVESTAR, NIGHTBREAKER a COOL BLUE.


MmI1NmM3