VšetkoNaAuto.sk  čo nemáme to zoženieme  kvalita a cena vás rozhodne potešia 

Elektronika

Valeo logoParkovacie senzory VALEO

beep1Všetci poznáme tieto problémy s parkovaním:

  • zlá viditeľnosť pri parkovaní,
  • úzke parkovacie miesto,

toto všetko môže mať za príčinu odreté nárazníky, ktoré sú spojené s vysokými nákladami na opravu, to všetko sú dôvody ktoré vás môžu presvedčiť k zakúpeniu niektorej zo súprav Beep&Park určené pre každodenné použitie.

Ak chcete dopriať vodičovi kľud pri všetkých parkovacích manévroch, Valeo vytvorilo Beep & Park, kompletný rad parkovacích systémov, ktoré sú kompatibilné s akýmkoľvek vozidlom.

VALEO Beep&Park sú vyrábané v 5 variantách, ktoré splnia vaše očakávania a zaistia vám pohodlie a bezpečnosť pri parkovaní.

beep2Ako Beep&Park funguje ? Ultrazvukové senzory zisťujú prekážky pred a za vozidlom. Zadné senzory sú aktivované až pri zaradení spiatočky. Predné senzory sa aktivujú pri rozjazde vozidla na dobu 30 sekúnd a následne sa aktivujú v prípade zaradenia spiatočky. Systém zistí akúkoľvek prekážku pred a za vozidlom a upozorní vodiča postupnou zvukovou signalizáciou, ktorej intenzita sa približovaním k prekážke zvyšuje a posledných 30cm znie nepretržite. Zvukovú signalizáciu doplňuje displej (v sade 2 a 3) na ktorom sa zobrazuje vzdialenosť a miesto kde sa prekážka nachádza.

Vďaka svojim malým rozmerom diskrétne čidlá umožňujú integráciu do nárazníkov bez toho by to ovplyvnilo celkový vzhľad vozidla.

Rýchlosť inštalácie je veľmi dôležitá pre zákazníkov a mechanikov, Valeo preto vytvorilo ready to use sady obsahujúce všetky prvky potrebné pre inštaláciu profesionálom (vrták prispôsobený priemeru snímača, spojky, skrutky), jeden káblový zväzok pre zjednodušenie montáže a jasný, podrobný návod.

Automatické rozsvecovanie svetiel

V celej EÚ je trend zavádzania povinného celodenného svietenia automobilov prostredníctvom zákonov o cestnej premávke a s tým súvisí aj nemalá výška pokuty pri nedodržiavaní tohoto pravidla. Preto sme do našej ponuky zaradili aj systémy na automatické rozsvietenie svetiel pri naštartovaní motora, ktoré dbajú o dodržiavanie tohoto pravidla namiesto vás a pritom obstarávavacie náklady su oveľa nižšie ako hroziace pokuty. Nečakajte preto na prvú pokutu, ale ostarajte si toto užitočné zariadenie čím skôr.


MmUxZjk3