VšetkoNaAuto.sk  čo nemáme to zoženieme  kvalita a cena vás rozhodne potešia 

Tlmiče

Dodávame tlmiče týchto renomovaných svetových výrobcov:

Tlmiče KYB

KYB logoFirma Kayaba Industry Company Ltd je popredný japonský výrobca komponentov a hydraulických systémov. Tlmiče KYB sú v automobilovom priemysle zastúpené s podielom 23 %. Každý týždeň je na celom svete vyrobených viac ako milión tlmičov KYB. Každý štvrtý automobil opúštajúci výrobnú linku na celom svete je vybavený tlmičmi KYB už z výroby. Tlmiče KYB navrhnuté pre trh s náhradnými dielmi sú vyrobené v rovnakých továrňach a s využitím rovnakej technológie a systémov kontroly kvality ako tlmiče, ktoré sú súčasťou pôvodného vybavenia vozidiel.

 

Tlmiče Sachs

Sachs logoSpoločnosť Sachs bola založená v Nemecku v roku 1895 na výrobu ložísk a súčiastok na bycikle. V roku 1929 jej prudko expandovala divízia na výrobu súčiastok do automobilov, spojok a tlmičov. V súčasnosti patrí pod značku ZF Friedrichshafen AG, ktorá so svojimi 121 továrňami po svete a počtom zamestnancov vyše 71 tisíc patrí medzi TOP 10 najväčších výrobcov autodielov na svete.

Tlmič SACHS Super Touring pre osobné automobily a úžitkové vozidlá zaručuje rovnakú bezpečnosť a pohodlie ako v novom aute. Sú výnimočné vďaka použitým vysokokvalitným materiálom, sofistikovaným pracovným postupom pri výrobe a dobrému pomeru cena/výkon.


Aby sme vám mohli garantovať plnú záručnú dobu 2 roky na tlmiče, rozhodli sme sa ich predávať formou sady na prednú alebo zadnú nápravu. Montážou nového tlmiča len na jednu stranu nápravy totiž nie je dodržaný postup stanovený výrobcom a na tlmič sú vyvíjané úplne iné tlaky a sily, ako za normálnych okolností. Prípadná závada je v reklamačnom konaní posudzovaná s veľkým zreteľom na tento fakt. Ak by ste sa napriek tomu rozhodli pre kúpu len jedného kusu, neváhajte nás kontaktovať, samozrejme vám vyjdeme v ústrety.


Nzc5MzkyMj